הרצאות של יואל

יואל פרנקנבורג, הבעלים של המרכז, איש חינוך וקבוצה, מעביר מספר הרצאות במגוון נושאים. יואל מתמחה בעבודה קבוצתית ובדינמיקות קבוצתיות והוא מעביר על זה שיחות מלאות בדוגמאות מרתקות וכלים מעשיים, במטרה לרתום את הקבוצה להצלחה.

  • הרצאה מרתקת מלאה בכריזמה
  • כלים מעשיים
  • התאמה מלאה של השיחה לקהל היעד
הנושאים הם:

א. משחקים על כל הקבוצה - מרכז שלבים חורט על דגלו עבודה עם קבוצות באמצעות משחק. איך עושים את זה? מה הם העקרונות בהנעת קבוצה באמצעות משחק? מה היתרונות בשיטה הזו ומה החסרונות שלה? בהרצאה ייחודית למנהלים/מורים וראשי צוותים, יואל פרנקנבורג פורס את שיטת החברה באופן שקוף, עקרוני ומעשי.

ב. מריגוש לשותפות - הנעת קבוצה- איך מניעים קבוצה של עובדים/צוות למטרה משותפת. ההרצאה כוללת דוגמאות מעולם השיווק, המדיה והדיגיטל, ומתוכם שואבת עקרונות ופרקטיקות להנעת קבוצה.

ג. יש גבול! - גבולות ומשמעת- הרצאה לאנשי חינוך המיועדת להעניק כלים בנושא גבולות ומשמעת בקבוצה/בכיתה. ההרצאה מתחילה מפריסת עקרונות ועד לדוגמאות מעשיות מחיי הכיתה והקבוצה.

ד. הנחיית דיון- סדרה של שלושה מפגשים בנושא הנחיית דיון. מיועדת בעיקר לאנשי חינוך שמעוניינים לשפר את יכולותיהם בהנחיית דיון. מפגש ראשון בנושא- הנעה מעגלית- עקרונות בדיון. מפגש שני בנושא- הקשבה ושאילת שאלות- עקרונות וסימולציות. מפגש שלישי בנושא- שפת גוף והנחיה.

לבירורים נוספים ניתן להתקשר ליואל: 0586219969
IMG_3063

כמה דברים שחשוב לדעת על הרצאות של יואל:

משך זמן:
60 דקות

מיקום:
יואל יגיע עד אליכם

גילאים:
תיכון ומעלה

מס' משתתפים:
אין הגבלה

עלות:
1800 ש"ח + מע"מ

עוד הצצה פנימה!