ימי גיבוש לעובדים,

זה הקטע שלנו!

כבר עשור שאנחנו הופכים קבוצות של אנשים לצוותים מאוחדים עם ימי גיבוש מלאים באנרגיות, ערכים מותאמים אישית, פעילות מקורית ומותאמת לכל קבוצה וגיל.

תראו איך כיף איתנו!

בעשור האחרון עבדנו עם צוותי הייטק, חברות ענק ומוסדות לימוד והוצאנו אלפי אנשים ליום גיבוש עם חיוך ענק ותחושת שייכות לארגון ולצוות. הנה פפראצי.

היינו בסרט הזה

יש לכם צוות הייטק מוכשר או ארגון עם מאות עובדים או מוסד לימודי עם אלפי תלמידים ומישהו צריך לקחת את כל ההון האנושי הזה ולגרום לו לחייך ביום גיבוש מיוחד.

אבל לא רק לחייך

אתם רוצים לנצל את יום הגיבוש הזה כדי להטמיע מסרים חשובים, לחדד את הכימיה, לפתח הוואי מקומי וגם להגיד תודה על כל העבודה הקשה שלהם.

במרכז שלבים, ביימנו ימים כאלה באלפים

 יזמנו, ארגנו והפקנו פעילויות חוץ וימי גיבוש ליישובים וקהילות, כיתות בתיכון, צוותי הייטק, עמותות וארגוני ענק ביבשת שלנו וביבשות אחרות, במגוון שפות, מגדרים, יעדים ובסדרי גודל מאתגרים.

ש אצלנו מחלקת תוכן שיושבת לפתח כל הזמן משחקים ופעילות מותאמת אישית לכל ארגון

הפעילות תמיד מותאמת עד הקצה לגיל, לאופי ולמטרות של הארגון

המפעילים שלנו צעירים בגיל ומפוצצים בניסיון עם אנשים מאוכלוסיות שונות

מעבר לחיוכים שהולכים לעוף שם, הפעילות בונה תקשורת בין חברי הקבוצה, אמון והכרה ביכולות של האחר

מדברים אצלינו דוגרי, רוצה לבדוק?

מה נעשה בימי גיבוש?

החוויה תתחיל ברגע שתכנסו לאולם או שתגיעו לקרחת היער שבחרנו לכם. מוזיקה נעימה, כיבוד קל ואווירה של כיף ונחת יחכו לכם. אנחנו נעבור מספר פעילויות שונות ומגוונות שיחזקו את הגיבוש הקבוצתי ואת שיתוף הפעולה שלכם. ODT, בליץ או אתגר הבריחה שלנו ילוו אתכם במשך שעות הפעילות לחוויה מגבשת ומעצימה, יחד.

הם עפים עלינו,

וזה תמיד מרגש!

מה יקרה אם נדבר?

מי הולך
להקפיץ אתכם?

קוראים לנו מרכז שלבים

ואנחנו בשלים היום, בביטחון מלא, “לעשות לכם את זה” יש לנו ערמות של תוכן לימי גיבוש, סדנאות מגניבות, פעילות חוץ והפקות ענק. כל התכנים שלנו מקוריים, כולם מותאמים אישית לכל לקוח מחדש, כל המדריכות והמדריכים שלנו מנוסים עד מעל הראש והלב והכתפיים שלנו מספיק רחבות כדי להכיל כל אתגר.

המוטו שלנו במרכז שלבים הוא להפוך פרטים לקבוצה וזה בדיוק מה שהולך לקרות

שקופית קודמת
שקופית הבאה

שמחנו לעבוד יחד!

יש לנו עוד הרבה להציע,
דברו איתנו!​

כניסה מחודשת

כתובת דוא"ל *